O PROJEKTU - Nové byty Liberec - Pavlovice

Nový projekt nízkoenergetického bydlení je umístěn v liberecké městské čtvrti Staré Pavlovice. Dům byl navržen tak, aby poskytoval veškerý komfort, který potřebuje dnešní moderní městský člověk k atraktivnímu a pohodlnému bydlení. Objekt se vyznačuje nadčasovým architektonickým provedením.

Stavba byla zahájena v srpnu roku 2014, termín dokončení a kolaudace je plánován na srpen 2015.

Jedná se o čtyřpodlažní objekt s 16 bytovými jednotkami o velikosti 2+kk o rozměrech 50 m² a 49 m². Ke každé bytové jednotce patří praktický sklípek v suterénu domu. Z panoramatických prostorných oken velké části bytů se otevírá výhled do vzrostlé zeleně, která vytváří příjemný životní prostor v klidné rezidenční čtvrti.

Všechny byty splňují velmi náročné požadavky na nízkoenergetické bydlení.

Díky vysokému standardu tepelné izolace obvodových stěn lze ušetřit značnou část nákladů na vytápění. Zárukou významné finanční úspory je rovněž tepelné čerpadlo, které zajišťuje tepelnou pohodu prostřednictvím sálavého tepla z podlahového topení po celé ploše jednotlivých místností.

Při výstavbě budovy jsou používány výhradně kvalitní materiály od renomovaných výrobců a dodavatelů.

Ke každému bytu náleží kryté či otevřené parkovací stání přímo u domu. Projekt byl navržen s důrazem na prvky dokonalého soukromí a bezpečí majitelů bytů. Proto bude pozemek kolem bytového domu oplocen a majitelé bytů budou moci vjíždět přes automaticky otvíranou vstupní bránu.

Samozřejmostí je možnost individuálního vybavení bytů podle vkusu a potřeb jednotlivých vlastníků.

Naše byty splňují vysoké stavební standardy.
Průkaz energetické náročnosti budovy k nahlédnutí zde.